BETİVO86 3D SLOT OYUNLA KAZAN

Rungtynių rezultatas: „Fenerbahçe 1-2 Gençlerbirliği“

84 ′ – Mugni palietė kamuolį, kuris buvo pasuktas iš dešiniojo sparno, sparčiai plintančioje Gençlerbirliği atakoje, atsidūręs veidu.

77 ‘Ferdi, kuris susitiko su kamuoliu dešiniame krašte, pavertė jį baudos aikštelėje, tačiau išsiųstame taške neturi draugų.

73 ‘Kampe, kurį Fenerbahçe naudojo iš kairio krašto, Serdaras palietė galinį stulpą, tačiau kamuolys praėjo auta visai kitaip.

68 ′ – Candeias atakavo baudos aikštelę iš dešiniojo krašto per Gençlerbirliği ataką, Lima pajudėjo, bet pozicija buvo pašalinė.

63 ‘Tikslas … „Fenerbahçe 1-2 Gençlerbirliği“ (Ayite)

60 ‘Judėdamas už gynybos, Samatta pasisuko nuo linijos į dešiniojo krašto vidų, Arda padėjo koją ir pasiuntė kamuolį į kampą.

51 ′ – Susitikimas su kamuoliu per baudos aikštelę Gençlerbirliği atakoje – Ayite pagalvojo apie pilį ir kamuolys grįžo be gynybos.

46 ‘Prasidėjo antrasis kėlinys.

Pusės laiko rezultatas: „Fenerbahçe 1-1 Gençlerbirliği“

42 ′ – Candeiaso perdavime sparčiai augančios Gençlerbirliği atakos metu Lima susitiko su kamuoliu baudos aikštės priekinėje linijoje ir liko Altay, kai kamuolys atsidarė šiek tiek daugiau nei jo koja.

39 ‘Tikslas … „Fenerbahçe 1-1 Gençlerbirliği“ (Serdar Aziz k.k)

35 ‘tikslas … Fenerbahçe 1-0 Gençlerbirliği (Novak)

33 ‘Kamuolys, kurį Sosa iš dešiniojo krašto pavertė baudos aikštele, vėl grįžo iš gynybos.

21 ‘Samuel, kuris susitiko su kamuoliu dešiniame krašte, pagalvojo apie Novaką kitame krašte, bet jo perdavimas greitai išnyko.

14 ‘Kampe, kurį Sosa panaudojo iš dešiniojo krašto, Szalai pasuko prie užpakalinio vartų. Kai Serdaras negalėjo paliesti kamuolio, vartininkas liko vartininkas.

11 ‘Samuelis, sutikęs kamuolį dešiniuoju kraštu per Gustavo perdavimą, pateko į baudos aikštelę ir smūgiavo įstrižai. Nordfeldt paskutinę akimirką nukreipė kamuolį į kampinį.

1 ‘Rungtynės prasidėjo.

„Fenerbahçe“, kuris tęsia užsispyrimą grįždamas iš Konijos su pergale, priima Gençlerbirliği, kuris 30-ą savaitę įsitvirtino lygos gale.

„Fenerbahçe“ akis į akį susiduria „Gençlerbirliği Ülker“ stadione. Paskutinės sekmadienio rungtynės prasidėjo 19:00 ir tiesiogiai transliuojamos „beIN Sports 1“ ekranuose.

PIRMASIS 11S

„Fenerbahçe“: Altay, Gökhan, Serdar, Attila, Novak, Gustavo, Sosa, Mert Hakan, Osayi, Pelkas, Thiam

Gençlerbirliği: Nordfeldt, Johansson, Arda, Musta, Halil İbrahim, Soner, Piris, Murat, Candeias, Ayite, Sandro

12 Comments on BETİVO86 3D SLOT OYUNLA KAZAN

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: