BETPAS492 KESİNLİKLE ÖNERİYORUZ

Pirmosios B, C, F, I ir J grupių varžybos buvo baigtos atrankos varžybose, kuriose 22-ioje pasaulio taurėje, kuri vyks Katare, dalyvaus 13 komandų iš Europos.

B grupės rungtynėse Švedija 1: 0 nugalėjo jos priimtą Gruziją, 35-ąją minutę įmušusi Claessono įvartį.

39 metų puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius vėl dėvėjo Švedijos rinktinės marškinėlius, kuriuos paliko po 2016 m. Europos futbolo čempionato. Pirmus 11 žaidimą pradėjęs Ibrahimovičius aikštėje išbuvo 84 minutes.

NUOLAIKA ŠIAURĖS AIRIJOS 2-0 ITALIJOS SRITYJE

Italija C grupės varžybose 2: 0 nugalėjo Šiaurės Airiją, kuriai vadovavo turkų teisėjas Ali Palabıyık. Italijos įvarčius pelnė Berardi 14-ąją minutę, o Immobile – 39-ąją minutę.

Vengrija ir Lenkija sužaidė lygiosiomis I grupės kovoje, kur buvo įmušti 6 įvarčiai. Šallai, Adamas Szalai, Orbanas įmušė šeimininko Vengrijos, o Piatekas, Jozwiakas ir Lewandowskis – Lenkijos vartus.

Antroji Europos atrankos savaitė vyks kovo 27–28 d.