BETPAS496 BAHİS SİTESİ BONUSLARI

Džeimss Pallotta, bijušais Romas prezidents, viena no Itālijas A sērijas komandām, paziņoja, ka Cengiza Ündera pāreja bija kļūdaina pāreja uz Romu.

Izteicot, ka bijušais sporta direktors Monči parakstīja nesenās pārejas Romā, Pallotta sacīja: Monki nebija mūsu darba kārtībā, taču mēs ticējām viņam par jaunu struktūru. Cengiz Ünder bija labs pārskaitījums, taču tas bija dārgs un kļūdains pārskaitījums Romai. Man bija jāuzticas Monči šajā jautājumā teica.

Novērtējot Čengisu Ünderu, kā arī citus Monču pārskaitījumus, bijušais prezidents Pallotta sacīja: Havjers Pastore arī bija briesmīgs pārskaitījums romiem, un tas bija Monču pārskaitījums. Es varu teikt līdzīgas lietas arī Kolarova labā. < Klubs neveica šos pārskaitījumus, to izdarīja Monči, un mums bija jāuzticas viņam “.

“MONČIEM BIJA PLĀNS”

Amerikāņu uzņēmējs Palotta, “Mums bija sadarbība ar Monči Romā, bet pēc kāda laika mēs nolēmām, ka Monči nav piemērots Romai. Mēs nedarījām efektivitāti no tā, ko viņš darīja, un tas bija dārgs process mums ir jāpierāda. Monči ir jāpierāda. Bija lietas, bet bija tikai plāns A, un tas, kas mums bija vajadzīgs, faktiski bija plāns B “.

LEICESTER NEPIRKS

Lestera nolēma neizmantot Cengiz Ünder 25 miljonu eiro pirkšanas iespēju.

Betpas496 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

9 Comments on BETPAS496 BAHİS SİTESİ BONUSLARI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: