BETPAS499 CANLI BAHİS FECİ KAZANDIRIR

Tolgay Arslan, i cili u transferua në Udinese, një nga ekipet e Ligës Italiane pasi u largua nga Fenerbahçe, u dha një penallti pas incidentit që ai përjetoi në ndeshjen e Milanos.

Milani dhe Udinese u ndeshën në javën e 25-të të Ligës Italiane dhe ndeshja ishte mbi 1-1. Tolgay Arslan, i cili qëndroi në fushë për 70 minuta në këtë ndeshje, debatoi me një roje të sigurisë nga Milano kur lojtarët hynë në tunel.

10 MIJAND EURO GJOBSI

Tolgay Arslan goditi fytyrën e rojes së sigurisë milaneze. Pasi Tolgay Arslan bëri këtë ndërhyrje fizike, një plagë e lehtë ndodhi në buzën e rojes së sigurisë. Media italiane shkruajti se Tolgay Arslan u gjobit me 10 mijë euro.

Betpas499 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

10 Comments on BETPAS499 CANLI BAHİS FECİ KAZANDIRIR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: