BETPAS500 BAHSİ YAP

Presidenti i Galatasaray, Mustafa Cengiz, i cili erdhi së bashku me një grup prej 20 anëtarësh të Asamblesë së Përgjithshme, dha një informacion interesant dhe shprehu ankesat e tij ndërsa shpjegoi se çfarë ndodhi në klub, veçanërisht zhvillimet në futboll.

“JEMI TE lodhur nga partitë seksuale të donkut”

Duke iu referuar Galatasaray që mbetet pas Beşiktaş dhe Fenerbahçe në futboll, Presidenti i Galatasaray, Mustafa Cengiz tha, “Ne jemi lodhur nga ahengjet seksuale të Donk. Futbollistët nuk stërviten siç duhet. Festa e mbrëmjes, trajnimi në mëngjes … Ata i kalojnë shfaqjet e tyre diku tjetër. Ata janë argëtues. “ Tha ai.

Pamjet argëtuese të Ryan Donk, Ryan Babel dhe Mario Lemina u folën shumë në Galatasaray, i cili humbi 1-0 nga Beşiktaş në 2019.

Nga ana tjetër, Donk tha në postimin e tij të ditës së derbit “Unë nuk do të jem në gjendje të luaj në derbi sepse djali im është kirurgjik.”
Mustafa Cengiz: futbollistët duhet të kujtojnë dinjitetin, nderin e tyre – LAJME
Betpas500 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

5 Comments on BETPAS500 BAHSİ YAP

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: