BETPAS500 ÖDÜLLERİ İYİ OLAN SİTE

Suatas Kaya, vienas iš buvusių „Galatasaray“ žaidėjų ir šiuo metu „Tuzlaspor“ treneris, dalyvavo programoje „Youtube“.

Kalbėdama apie Sergeną Yalçıną ir Fatihą Terimą, Kaya pasidalijo mintimis.

“Mano pareiga po to, kai palikau galiojimą”

Suatas Kaya, teigdamas, kad jei vieną dieną iš „Galatasaray“ bus pateiktas pasiūlymas, jis bėgs ir eis, “Žaidžiant kamuolį laimėti trofėjai plinta iš džiaugsmo. Yra taurė, kurią jis pradėjo nuo jauna „Galatasaray“ komanda. „Galatasaray PAF“ komandą dukart padariau čempione.

Išėmiau „Menemen“, iš ten yra taurė. Turkija išaugo. Fatihas Terimas pradėjo apšvietimo futbolininko galvos užduotį. Jam išėjus, aš esu mokinys atlikti užduotį “ sakė.

„MYLIU SERGENĄ“

Kaya sakė, kad myli Sergeną Yalçıną ir tęsė savo kalbą taip: “Man labai pasisekė, kad praleidau su juo visus metus savo futbolo gyvenimo. Manau, kad iš jo reikia išmokti daug dalykų apie futbolą. „Beşiktaş“ žaidėjams šiuo požiūriu labai pasisekė. Aš tikiu.

Jie dirba su patogiausiu žmogumi pasaulyje, su tuo, kuris kalba daugiausia. Tai jau atsispindėjo lygoje. Tikiuosi, kad tai bus labai labai sėkminga. Jo širdis yra labai didelis žmogus. “

Betpas500 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

6 Comments on BETPAS500 ÖDÜLLERİ İYİ OLAN SİTE

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: