BETPAS501 YÜKSEK BAHİS ŞİRKETLERİ

Praradęs pergalę „Ankaragücü“ rungtynėse pratęsime, Beşiktaş antradienį nukreipė akis į „Sivasspor“ egzaminą.

Sergenas Yalçınas, juodmargių treneris, vakarykštėje treniruotėje griežtai perspėjo savo komandą.

“ĮSPĖJU PASKUTINĮ LAIKĄ”

Susitikime su patyrusiais treneriais, analizavusiais „Ankaragücü“ rungtynes, „Mes sunkiai dirbome prie personalo ir sistemos. Nuo sezono pradžios bandžiau sukurti sistemą ir žaisti stabilų žaidimą, tačiau programoje vis dar trūksta dalių. Įspėju jus paskutinį kartą, o po šio laiko perspėsiu bet ką. “ sakė.

“TAIKYKITE SISTEMĄ GALI”

Yalçın tęsė taip: „Kai kurie veiksmai ir įvykiai, kurių nenorėjau prieš„ Ankaragücü “, mane labai įskaudino. Mes žinome, kad mūsų personalas yra ribotas. Jūs taip pat esate labai pavargęs, bet noriu, kad žinotumėte, jog talentų ir pasirodymo prasme esate daug pranašesnis už mūsų konkurentus. Jūs apsunkinate žaidimą, kad galėtumėte lengvai laimėti. Nors neturėtume prarasti kamuolio priešininkui, dėl nereikalingų judesių mes paprasčiausiai pralaimėjome kamuolį. Varžovas du kartus atėjo į mūsų rašiklį ir įmušė įvartį. Mes taip pat negalėjome patekti į poziciją, bet stengėmės. Tiesiog pritaikykite mūsų sistemą, kai einate į lauką. “

<

“JIEMS TURI APSAUGA GYNYBA”

Pagal „Hürriyet“ naujienas; Pabrėždamas, kad tai labai svarbios „Ankaragücü“ rungtynių pamokos, Sergenas Yalçınas sakė: Jie tvirtai gynėsi, greitai atakavo, kai gavo kamuolį. Dabar turime pamiršti šį žaidimą ir sutelkti dėmesį į „Sivasspor“, nes tos rungtynės bus sunkesnės. Stipri, bėganti, spaudžianti ir kovojanti komanda 90 minučių. „Sivas“ žaidime turime žaisti garantuotais perdavimais nerizikuodami. Jei įveiksime Sivasą, paliksime labai svarbų vingį “. kalbėjo.

7 Comments on BETPAS501 YÜKSEK BAHİS ŞİRKETLERİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: