BETPAS502 BONUSUM

Ir noslēgusies ceturtdaļfināla pirmā spēle UEFA Eiropas līgā, kas ir Eiropas futbola klubu līmeņa organizācija ar otro numuru. Viena no turnīra spēcīgākajām komandām Mančestras “United” izbraukumā ar 2: 0 uzvarēja Granadu.

Markuss Rašfords 31. minūtē un Bruno Fernandess no 90. minūtes soda sitiena laikā guva vārtus, kas atnesa Lielbritānijas komandai uzvaru.

ATGRIEZTI AR UZVARU NO AMSTERDAMAS

Itālijas pārstāve Roma ar 2: 1 sakāva Ajax spēlē, kurai atpalika. Lai arī Nīderlandes izlase 39. minūtē izvirzījās vadībā ar Deiviju Klaasenu, Roma uzvarēja ar Lorenso Pelegrīni vārtiem 57. minūtē un Rodžera Ibanesa 87. minūtē.

Tādējādi Ajax 24 spēļu nepārspēto sērija visās joslās ir beigusies.

UZTURĒJĀS KOPĀ ARSENĀLA MĀJĀ

Arsenal savā laukumā cīnījās neizšķirti 1: 1 ar Prāgas Slavia. Lielbritānijas izlase, kas 86. minūtē izvirzījās vadībā ar Nikolā Pepē, bija 90 + 3. minūtes nespēja novērst Tomāsa Holesa vārtus.

Viesojoties Zagrebas Dinamo, Villarreal 44. minūtē ar Džerarda Moreno soda sitiena vārtu 44. minūtē uzvarēja 1: 0. UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfināla pārspēle tiks aizvadīta ceturtdien, 15. aprīlī.

Nakts rezultāti ir šādi:

Granada – Manchester United: 0-2 Arsenal – Prāgas Slavia: 1-1 Ajax – Roma: 1-2 Zagrebas Dinamo – Villarreal: 0-1