BETPAS505 BAHSİ AL

Gēztepe un Galatasaray pretī stājās virslīgas 35. nedēļā. Viesu komanda Galatasaray uzvarēja spēlē Gürsel Aksel Stadium ar rezultātu 3-1.

PAR DIABĀTES DROŠĪBU MĒRĶI NO KEREMA

Gēztepe 9. minūtē ar Fousseni Diabate sūcēju pārspēja 1: 0. 19. minūtē Kerems Aktürkoğlu ar Halila Dervišoglu piespēli iegāja soda laukumā un izlīdzināja rezultātu, izvēdinot tīklus. Kerems Aktürkoğlu 39. minūtē vēlreiz uz skatuves kāpa un izvirzīja Galatasaray vadībā.

VIETĒJĀS LĪNIJAS TRIKI PĒC 1588 DIENĀM

Kerems Aktürkoğlu 64. minūtē izvilka tīklus no soda punkta un noteica mača rezultātu. Kerēma kļuva par pirmo vietējo spēlētāju, kurš veica “hat-trick” Galatasaray, 1588 dienas pēc 2016. gada 11. decembra.

GALATASARAY UZVAR PĒC 3 SPĒLĒM

Galatasaray uzvarēja pēc 3 mačiem un palielināja rezultātu līdz 65. Gēztepe zaudēja pēc 3 mačiem un palika pie 46 punktiem.

Nākamajā nedēļā Galatasaray uzņems Trabzonspor. Gēztepe būs Fatih Karagümrük viesis.