BETPAS506 KAZANDIRAN SİTE

در هفته سی و چهارم سوپرلیگ ، با شکست 4 بر 2 Erzurumspor در بازی و ادامه برتری خود در مسابقات قهرمانی ، سرگن یالچین ، مربی بشیکتاش بعد از مسابقه بیانیه داد.

سرگن یالچین با ابراز آرزوهاش برای Cenk Tosun به زودی برای اظهارات خود خوب شود ، گفت:

“مسابقه ای که ما بازی کردیم بسیار مهم بود”

“خداوند سینک را شفا دهد. او فصل را بست. یک دوره 6-7 ماهه. زود خوب شو چیزی برای گفتن نمونده. این هفته سخت ترین هفته فصل برای ما است. سه گانه Kasımpaşa ، Alanyaspor و Erzurumspor برنامه ای بوده است که ما را از ابتدای فصل به فکر فرو برد. همانطور که تیم ملی گفت ما برای بقیه فصل آماده خواهیم شد ، کمبودهای زیادی داریم. این کمبودها در این هفته ها ما را آزار داده است. بازی ای که امروز انجام دادیم مهمترین بازی بود. کف زمین خیلی بد بود. ما مجبور شدیم خیلی در بازی دخالت کنیم.

“دریافت 3 امتیاز بسیار ارزشمند است”

گرفتن 3 امتیاز در این مسابقات بسیار ارزشمند است. ما همچنین بخشها و موقعیتهایی را ارائه داده ایم كه در آنها خوب بازی كرده ایم ، اما این شرایط برای ادامه راه با 3 امتیاز مهم است

“دوروخان همچنین به علامت معلولیت اعطا کرد ، من نمی دانم که این به دلیل زمین است”
بازیکنان ما خسته شده اند. ما سعی می کنیم کارهای صحیحی را در کارمندان خود انجام دهیم. آتیبا خسته بود ، ما دهه 60 بلند شدیم. دوروخان خوب بازی کرد. Gökhan Töre بعدا وارد بازی شد و همکاری کرد. دوروخان به ما سیگنال آسیب دیدگی داد ، من به دلیل زمین نمی دانم؟ اما همه چیز در این فصل سخت است. ما می خواهیم تیم در هر مسابقه 3-5 گل به ثمر برساند ، اما این بازی به این شکل انجام نمی شود. همه باید این را بدانند. بازیکنان ما می توانند اشتباه کنند ، این اتفاقات می افتد. نکته مهم این است که همه را در یک آمار خاص نگه دارید. لارین بازی های زیادی انجام داد. خدا را شکر که فرد جوان و قوی می تواند هیکل را بالا بکشد.

“انجام 8 از 8 در 8 مسابقه باقیمانده سخت است ، هیچ کس نمی تواند در این لیگ این کار را انجام دهد”

فوتبال ترکیه دوره سختی را پشت سر می گذارد. بسیاری از بازی ها برای همه بازی می کنند ، بازدید فوق العاده ای وجود دارد. ساخت 8 از 8 در 8 مسابقه باقی مانده سخت است. در این لیگ هیچ کس نمی تواند 8 از 8 را بسازد. “

3 Comments on BETPAS506 KAZANDIRAN SİTE

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: