BETPAS506 ÖDEME YÖNTEMLERİ NEDİR

عبدالله آوچی ، مربی ترابزون اسپور ، درست بعد از بازی 2-0 مقابل فاتح کاراگومروک اظهاراتی ارائه داد.

“فوتبال جهان بسیار تغییر می کند”

ارزیابی مبارزه ، Avcı ، “پیروزی باعث می شود شهر ، جامعه و گروه بازیکنان احساس خوبی داشته باشند. این بازی اکنون یک بازی ذهنی است. من تاکتیکی صحبت خواهم کرد. فوتبال جهان بسیار تغییر می کند. تیم ما امروز بازی می کنیم تیمی است که سازمان لیگ است. امروز 3- با 5-2 شروع شد ، به 4-3-3 تبدیل شد. قبلا چیزی وجود داشت ، تیم بزرگ بازی خود را انجام می دهد و غیره. آنها برخاستند. آنها طبق خودشان تغییر می کنند. آنها یک معلم دارند که می خواهد کاملاً با توپ بازی کند. در آلانیا نیز همینطور بود. او در ساسولو ایتالیا کار می کرد ، بچه های فنی. تبریک می گویم. ” عبارات.

“ما باید سریع پیشرفت کنیم”

مربی ترابزون اسپور ، که ارزیابی تاکتیکی انجام داد ، گفت ، “ما می دانستیم که آنها قبل از مسابقه توپ را حفظ می کنند. امروز این یک برنامه است. آنها می خواهند شما را به این دام بیاندازند ، فشار بیاورند و شما را درگیر کنند. یک منطقه وسیع. ما آن را با حوصله بازی کردیم. در هنگام استراحت من درخواست نکردم ، من آن را سفارش دادم. ما باید مرکز را بهتر ببندیم. Karagümrük در نیمه دوم وارد عمل شد. با این حال ، ما می توانستیم بازی را در نیمه اول بشکنیم یک تیم. از نظر تاکتیکی این باعث خوشحالی ما شد. من از رعایت نظم تاکتیکی بسیار خوشحالم. پیروزی دوباره خوب است. 63 امتیاز. از زمان شروع کار ، همه آمار به بالاترین سطح رسید. گفت.

ناتوانی EDGAR

به س aboutال در مورد آسیب دیدگی ادگار آی ، هانتر گفت ، “کشاله ران کشیده شد. ما مجید را در وقت استراحت آماده کردیم. تمرکز وی بالا بود. سخنرانی خود را پایان داد.

3 Comments on BETPAS506 ÖDEME YÖNTEMLERİ NEDİR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: