BETPAS507 YÜKSEK ORANLI SİTELER

Betpas Giriş

Cenk Özkaçar, 20 vjeç, veshi fanellën e Lyon në shpinë.

Mesfushori, i cili transferoi nga ekipi i Ligës së Parë të TFF Altay në Lyon për 1.5 milion euro në fillim të sezonit, luajti në ekipin A për herë të parë në gjigantin francez.

Cenk Özkaçar, i cili hyri në lojë në minutën e 80-të ndërsa Lyon u mund nga Monaco 2-0 në çerekfinalen e Kupës Franceze, gjeti një shans në ekipin Francez për herë të parë.

“FALEMINDERIT TE GJITHE PER MBESHTETJEN”

Betpas Kayıt

Cenk Özkaçar, i cili ndau një postim në lidhje me ndeshjen në llogarinë e tij në Twitter, tha: “Unë isha krenar që isha lojtari i parë turk që luaja dje në Lyon në Lyon dhe që isha në gjendje të përfaqësoja vendin tim duke veshur një uniformë në emër të ekipit tim.

Qëllimi im i vetëm në periudhën e ardhshme është të vazhdoj zhvillimin tim dhe të kontribuoj në ekipin tim dhe të përfaqësoj me sukses vendin tim në Evropë. Unë i falënderoj të gjithë për mbështetjen e tyre. “” tha.

Cenk Özkaçar po luante për Karacabey Belediyespor në Ligën e 3-të si huazim në sezonin 2018-19. Më vonë, futbollisti, i cili luajti në Altay, u nis drejt Francës në fillim të sezonit.

8 Comments on BETPAS507 YÜKSEK ORANLI SİTELER

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*