BETPAS508 BONUSLARI İYİ Mİ

Betpas Giriş

Beşiktaşe, kuris derbyje, kuris sužaidė 40-ąją Superlygos savaitę, 3: 1 pralaimėjo „Galatasaray“, viceministras Emre Kocadağ po kovų padarė pareiškimus.

“NEGALIMA GAUTI NORIMO REZULTATO”

Nors „Kocadağ“ teigė negalintys pasiekti norimo rezultato prieš „Galatasaray“, “Šį vakarą negalėjome pasiekti norimo rezultato. Žinojome, kad bus sunku. Galatasaray turi didelį būrį. Tai buvo diena mes turėjome trūkumų. Mums reikėjo 4 taškų prieš pradedant šį žaidimą.. Mes turėjome didelį pranašumą. Mūsų didelis pranašumas tęsiasi. Paskutiniai 2 žaidimai. „Besiktas“ atėjo iki šios dienos prieš visus ir prieš visus planus ir viską nuplaus. Mes žaisime su labai vertingais varžovais per likusias 2 rungtynes. “ sakė

“NETURIU NERŪŠIŲ APIE ČEMPIONATĄ”

Kocadağ teigė, kad į lygos pabaigą jie pateko turėdami pranašumą prieš savo varžovus, “Aš nesijaudinu dėl čempionato. Mes galėjome tai baigti jau seniai. Kaip tai įvyko. Daug kalbama, kad mes galėtume prarasti taškus savo rungtynėse. Tačiau kiti mūsų konkurentai taip pat žaidžia su šios lygos komandomis. O Komandos taip pat turi savo bendruomenę, trenerius ir sirgalius. Jie taip pat kovos. Manau, kad jie taip pat praras taškus “, pasakė.

Betpas Kayıt

“CÜNEYT ÇAKIR NAUDOJA PRIEŠ BEŞİKTAŞ”

Apie Derbio teisėją Cüneyt Çakır, sakė Kocadağ, sakiau, kad pastarosiomis savaitėmis „Cüneyt Çakır“ forma yra žema. Mes pastebėjome. Yra daug klaidų. Paprasčiausias yra neršiantis Atibos kamuolys, teisėjo padėjėjas iškelia vėliavą ir pelno kamuolį. Mes manome, kad jis padarė neteisingus sprendimus, kad mūsų netaptų partneriu.

“LAIMĖJAME DAUG RENGINIŲ BE ABOUBAKARO”

Ar yra dar viena priežastis, kodėl negalima žaisti, išskyrus traumą, susijusią su komandos puolėju Vincentu Aboubakaru? Kocadağ, Jis tikrai nemano, kad nežaidžia dėl sutarties. Taip nėra. Mūsų sveikatos tarybos mokytojas savo MR matė problemų. Jis turi jaustis pasirengęs. Jis turi jaustis pasirengęs. žaidėjas yra kokybiškesnis nei bet kas kitas. Jis bus aikštėje, kai pajus, kad jo skausmas dingo. Aboubakaras Mes laimėjome daugybę rungtynių be jo. Nėra jokio pokšto susieti šį verslą su vienu žaidėju “

9 Comments on BETPAS508 BONUSLARI İYİ Mİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*