BETPAS508 CANLI CASİNO PROMOSYON

Betpas Giriş

Ylli i Fenerbahçe Jan Vesely është kthyer para ndeshjes së tretë të serisë që do të luhet me CSKA Moskë.

MUNGESA SHPENZOHET

Jan Vesely, i cili u dëmtua në çerekun e parë të ndeshjes së Barcelonës të luajtur në Ataşehir më 2 Prill, nuk ishte në gjendje të luante në 2 ndeshjet e para të serisë kundër CSKA Moskës. Edhe pse Fenerbahçe mbijetoi me luftën e saj kundër CSKA Moskës, ajo nuk mund ta reflektonte këtë në rezultat dhe ra 2-0 prapa në seri.

Betpas Kayıt

Në Fenerbahçe, trajneri Igor Kokoskov dhe 3 lojtarë nuk do të jenë në gjendje të marrin pjesë në këtë ndeshje për shkak të protokolleve shëndetësore.

Fenerbahçe dhe CSKA Moscow do të përballen me njëri-tjetrin në 20.45 në Ataşehir. Fenerbahçe dëshiron ta zhvendosë serinë në ndeshjen e 4-të duke fituar.

5 Comments on BETPAS508 CANLI CASİNO PROMOSYON

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*