BETPAS508 MOBİL BAHİS FİRMALARI

Betpas Giriş

Galatasaray, i cili është 6 pikë prapa liderit Beşiktaş me 3 javë për të përfunduar në Super League dhe do të presë ekipin bardhezi gjatë fundjavës, nuk konsiderohet ndonjë rezultat tjetër përveç një fitoreje.

Duke vazhduar përgatitjet për ndeshjen derbi në Florya Metin Oktay Factiles, ekipi verdhekuq duhet patjetër të fitojë këtë ndeshje në mënyrë që të ruajë shansin e saj për kampionatin dhe Ligën e Kampionëve.

Galatasaray, edhe nëse është një copë e vogël shprese, do të paraqitet para Beşiktaş më 8 maj për ta çuar përpara.

“MERR TRE NDRYSHIME”

Betpas Kayıt

Sipas lajmeve të Milliyet; Cim-Bom, i cili dëshironte të shërojë plagët e dy humbjeve shumë të ndryshme në takimin e parë, vendosi logjikën “le të jetë 1-0, le të jetë e jona” . Filloi përgatitjet.

Trajneri Fatih Terim nuk dëshiron ta injorojë kampionatin para se të mbarojë fat matematikisht.

NEVOJSHM P FORR Kampionat

Nëse Galatasaray merr të njëjtat pikë si Beşiktaş, mesatarja do të kontrollohet dhe Beşiktaş fitoi 2-0 në ndeshjen e luajtur në gjysmën e parë të ligës dhe ekipi bardhezi është përpara Galatasaray në mesataren e përgjithshme.

Në këtë rast, Galatasaray duhet të mundë kundërshtarin e saj me 3 rezultate shumë të ndryshme për kampionatin.

8 Comments on BETPAS508 MOBİL BAHİS FİRMALARI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*