BETPAS508 ÖDEMESİNİ YAPAR MI

Betpas Giriş

نیمار ، ستاره PSG در کنفرانس مطبوعاتی قبل از نیمه نهایی لیگ قهرمانان یوفا با منچسترسیتی صحبت کرد.

“ما همه چیز را برای بردن انجام خواهیم داد”

نیمار ، “این یک مسابقه بسیار دشوار خواهد بود. منچسترسیتی تیم بزرگی است. به سختی بازی بایرن مونیخ دشوار خواهد بود. ما می خواهیم بهترین تلاش خود را انجام دهیم. ما همه تلاش خود را برای پیروزی و حرکت انجام می دهیم در این فصل به فینال بروید. “ عبارات استفاده شده.

Betpas Kayıt

“من می خواهم با PSG زندگی کنم”

“لیگ قهرمانان یا توپ طلا؟” نیمار پاسخ داد ، “ هدف من قهرمانی در لیگ قهرمانان است. توپ طلا برای من هدفی نیست. تنها چیزی که در ذهنم است قهرمانی در لیگ قهرمانان است. من می خواهم این را با PSG زندگی کنم.” پاسخ داد.

نیمار در پاسخ به س aboutال درباره آینده اش با پی اس جی ، گفت: “من در گذشته این موضوع را به شما گفتم. این اکنون در دستور کار ما نیست. من یک قرارداد یک ساله دیگر دارم. من خوب هستم ، راحت ، خوشحالم حتی می توانم بگویم که من در خوشبخت ترین سال خود در پاریس هستم. “ گفت.

“هدف من همان است”

با بیان اینکه PSG از روزی که آمده بسیار پیشرفت کرده است ، من 4 سال اینجا هستم. این باشگاه پیشرفت بیشتری کرده ، برای آن زحمت کشیده است. این یکی از بهترین 4-5 باشگاه اروپا بود فصل گذشته ، پیروزی بزرگ. ما همه تلاش خود را برای پیروزی در سال جاری انجام خواهیم داد. هنگامی که من آمدم ، هدف من قهرمانی در لیگ قهرمانان بود ، من هنوز در همان هدف هستم. “ سخنان خود را با سخنان خود به پایان برد.

13 Comments on BETPAS508 ÖDEMESİNİ YAPAR MI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*