BETPAS509 MOBİL BAHİS OYNAYARAK KAZAN

Betpas Giriş

Virslīgas 40. nedēļā Bešiktašs viesos ar 3: 1 zaudēja pret Galatasaray.

Beşiktaş treneris Serhens Jalcins pēc mača nāca klajā ar paziņojumu Mēs negribam sakaut sakāvi tiesnesim, taču ir daudz jautājumu, kas jāapspriež. Mēs runāsim par visu nepieciešamo, kad sezona būs beidzies.

Fenerbahçeli menedžeris Metins Sipahioğlu šodien sniedza paziņojumu.

“PĒDĒJĀS DIVAS NEDĒĻAS NESPIEDZ KONKURENTUS”

Metins Sipahioğlu teica: “Mums ir spēles ar Sivasspor un Kayserispor. Šīs divas komandas spēlēs pret mums kā lauvas. Galatasaray sāncenši cīnīsies tāpat. Bešiktaša konkurenti cīnīsies kā lauvas. Mēs skaidri brīdinām dažus klubus. Sargieties, bet uzmanieties …

Betpas Kayıt

Atlikušajās divās nedēļās neatstājiet tiesnešus aizdomās un mēģiniet izdarīt spiedienu uz pretinieku komandām. Pēdējos divos mačos visi cīnīsies kā lauvas.

Mums ir 10-15 uzurpēti punkti, taču vismaz pēdējās 2 nedēļas visiem jācīnās kā lauvām. Ja viņi veic uztveres operāciju, mūsu reakcija būs ļoti skarba.

“MĒS DAUDZ REDZĒJAM ŠOS FILMUS”

Mēs sākām redzēt treneru šantāžas mājienus, ar kuriem es runāšu sezonas beigās. Mēs kā Fenerbahçe šīs filmas esam redzējuši daudz.

2010. – 2011. gada sezonā mēs redzējām arī tos, kuri teica, ka sezonas beigās es visu pastāstīšu, un redzējām arī tos, kuri teica, ka mums ir VAR rekordi. Mēs nekad neesam redzējuši šos šantāžistus runājam sezonas beigās. Šīs šantāžas notiek klubos, kas nav Fenerbahçe. ” Viņš izmantoja savus izteicienus.

Sergens Jalsens: Sarunāsimies sezonas beigās / NOKLIKŠĶINIET JAUNUMIEM

7 Comments on BETPAS509 MOBİL BAHİS OYNAYARAK KAZAN

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*