BETPAS509 MOBİL BAHİS ŞİRKETİ

Betpas Giriş

Aventura e Premier League e lojtarit tonë kombëtar të futbollit Cengiz Ünder po mbaron.

Shtypi britanik shkruajti se futbollisti yll 23-vjeçar mund të largohet nga Leicester City në fund të sezonit.

Në artikull u përmend që Cengiz, i cili luan si huazim, është një futbollist i talentuar por nuk konsiderohet në skuadër sezonin e ardhshëm sepse nuk i përshtatet sistemit të skuadrës angleze.

Betpas Kayıt

Në fillim të sezonit, futbollisti kombëtar, i cili u transferua nga gjiganti italian Roma në Leicester City për 3 milion euro në huazim, kreu 2 gola dhe 3 asistime në 19 ndeshje, përfshirë Premier League, UEFA Europa League dhe Kupa e Federatës me ekipin anglez.

Nuk Mund të Veshim Uniformat për 1 Muaj
Së fundmi, Cengiz Ünder, i cili ishte në fushë për 39 minuta kundër Arsenalit në Premier League në 28 Shkurt, nuk ka qenë në gjendje të luajë për 1 muaj për shkak të dëmtimit të tij.

8 Comments on BETPAS509 MOBİL BAHİS ŞİRKETİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*