BETPAS511 BONUS SUNAN FİRMALAR

Betpas Giriş

Mūsu valsts komandas treneris Şenol Güneş sniedza paziņojumu pirms Latvijas spēles.

Şenol Güneş teica, ka tika pieņemti darbā Alpaslan Öztürk no Gēztepes, Enis Destan no Altınordu un Bünyamin Balcı no Antalyaspor, un paziņoja, ka 8 spēlētāji tika noņemti no komandas traumu un slimību dēļ.

Şenol Güneş: No komandas tika noņemti 8 spēlētāji – WATCH

Sakot, ka daži spēlētāji koronavīrusa dēļ pametīs sastāvu, Gnešs sacīja: “” Mēs veicām pirmos 2 soļus no 10 soļiem, tā ir priekšrocība, ja tiekam no smagajām 2 spēlēm. Sirds vēlas viegli uzvarēt , mēs varam uzvarēt ārkārtīgi, bet uzvaras nozīme ir liela. Daži spēlētāji mūs pametīs, veselība Viņi visi vēlas spēlēt, tas ir jauki, bet dažreiz var notikt negaidīti notikumi. Mēs būsim laukumā ar labāko komandu, lai uzvarētu . Mums ir jāuzvar Latvija. Mūsu mērķis ir skaidrs, mūsu sapnis ir skaidrs. Mēs redzam, ka cerības pieaug. teica.

“MĒS GALVOSIM GALVAS”

Betpas Kayıt

Atzīstot, ka Latvija ir grūta, pieredzējušais skolotājs pieskārās mačiem, kurus iepriekš spēlējām ar Latviju. Tajā dienā mums neizdevās. Tajā laikā mums bija pārsteidzoši rezultāti, mēs spēlējām ārkārtas apstākļos . Mēs spēlējām ārkārtas apstākļos, tas bija ledus laukums. Mēs ilgāk nekā pusstundu cīnījāmies ar krampjiem. Pirmajā spēlē 1: 0 rezultāts bija gan vilšanās, gan demoralizācija. Otrajā spēlē viņi guva 2 vārtus ar nelielu uzbrukumu mačs. Veids, kā spēlē Eiropas valstis, var būt sarežģīts. Ņemot vērā cietību, Holande ir maigāka, Norvēģija ir grūtāka, mēs gaidījām grūtāk, mēs to nevarējām parādīt. Mūs var iespaidot kā komanda, kas mēģina spēlēt. Mēs viņiem gatavojamies Mēs apstrīdēsim sitienus, respektēsim tiesneša lēmumu, labi darīsim savu darbu. Es domāju, ka mēs būsim. ” runāja.

“PAPĪRĀ GAIDA ATŠĶIRĪBU”

Sakot, ka tas būs grūts mačs pretēji gaidītajam, “Tas būs grūts mačs. Jūs spēlējat tādu maču, ka esat iecienītākais uz papīra, tiek sagaidīts, ka maini, vispirms 3 punkti, komanda, kas nepārkāpj spēles disciplīnu. Mūsu pretinieks ir komanda, kas spītīgi, pacietīgi aizver centru un spēlē ar šo spēles plānu. Ja mēs pārietam uz Latviju, Gibraltāru un Melnkalni bez jebkādi zaudējumi, 1 punkts ir priekšrocība pret pretiniekiem.
Komandā ir pievienoti 3 jauni spēlētāji

Sakot, ka ir pievienoti 3 jauni spēlētāji, Şenol Güneş teica: “Šodien ir 8 spēlētāji, kuri nav starp mums, 8 spēlētāji nav sastāvā. Mēs pievienojam 3 spēlētāji. Viens ir Alparslan, viens ir Bünyamin no Antalyaspor un viens ir Enis. Altınordulu. To mēs darām ārkārtas apstākļos. ” sniedza ziņu.

7 Comments on BETPAS511 BONUS SUNAN FİRMALAR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*