BETPAS512 CASİNO ŞİRKETLERİ

Betpas Giriş

Abdülkadir Ömür, një nga dy lojtarët që u ftuan në skuadrën kandidate të EURO 2020 të Kombëtares A së bashku me portierin Uğurcan Çakır në Trabzonspor, ndanë gëzimin e tij.

Futbollisti 21-vjeçar, i cili mori fanellën e tij pas një dëmtimi të gjatë dhe hyri në 11 në dy ndeshjet e fundit në kampionat, mori punën shtesë që bëri gjatë periudhës së trajtimit.

Betpas Kayıt

Abdülkadir, i cili pa emrin e tij në skuadrën e kandidatëve të njoftuar nga Trajneri i Kombëtares Şenol Güneş, përjetoi gëzimin e një pushimi të dyfishtë. Duke ndarë ndjenjat e tij, futbollisti burgundy-blu tha:

“Do ta bëj më të mirën”

“Gjatë periudhës time të dëmtimit, qëllimi im më i madh ishte të kthehesha në fusha sa më shpejt të ishte e mundur. Por ëndrra ime më e madhe ishte të luaja në Kampionatin Evropian. Unë nuk mund ta përshkruaj lumturinë time tani. Unë do të punoj për të jini të denjë për mësuesin tim që më ftoi atje dhe për këdo që beson në mua. “

3 Comments on BETPAS512 CASİNO ŞİRKETLERİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*