BETPAS515 3D SLOT OYUNLARI

Betpas Giriş

Zëdhënësi i Shtypit i Klubit Kayserispor Mustafa Tokgöz tha se u arrit një marrëveshje me trajnerin me përvojë deri në fund të sezonit.

Deri në fund të sezonit

Tokgöz, “ Skuadra jonë i është besuar Yalçın Hodja deri në fund të sezonit. Ne duam të punojmë me mësuesin tonë për një kohë të gjatë. Shpresoj se ai do të qëndrojë në kampionat dhe do të shohim Yalçın Hodja në kreu i ekipit për një kohë më të gjatë “. tha.

Betpas Kayıt

N THE FUSH INN NAT NDESHJEN DENİZLİSPOR

Aksioni në disa klube në Turqi Koşukavak u nda nga Denizlispor në fillim të detyrës së fundit në 28 Janar 2021.


49-vjeçari Koşukavak, i cili erdhi në qytet në orët e mëngjesit, pritet të marrë epërsinë në ndeshjen Denizlispor, e cila do të luhet në Kadir Has Stadium të Mërkurën, 28 Prill, duke nënshkruar kontratën.

>

HOCA E PEST N IN 1 SEZON N IN KAYSERİ

Kayserispor ndryshoi trajnerë 5 herë këtë sezon. Më në fund, Hamza Hamzaoğlu drejtonte ekipin verdhekuq.

Trajnerët që Kayserispor ndryshuan këtë sezon ishin Bayram Bektaş-Samet Aybaba-Dan Petrescu-Hamza Hamzaoğlu.

3 Comments on BETPAS515 3D SLOT OYUNLARI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*