BETPAS517 CANLI BAHİS MOBİL KAZANÇ

Betpas Giriş

نایب رئیس بشیکتاش ، امره کوچاداگ ، قهرمان مسابقات سوپرلیگ 2020-2020 و جام ترکیه ، بیانیه ای ارائه داد.

“یک هدیه به طرفداران BEŞİKTAŞ از سراسر جهان بسازید”
معاون رئیس جمهور بشیکتاش ، Emre Kocadağ ، روند فصلی بشیکتاش را اعلام کرد و در جام Ziraat Turkey در ازمیر با نتیجه 2-0 Fraport Tav Antalyaspor را شکست داد.

Betpas Kayıt

Kocadağ: “به دلیل همه گیری ، واقعا یک فصل دشوار است. ما ابتدای فصل را با شرایط خوب و با یک تیم خوب و یک تیم فنی خوب شروع کردیم. ما 2 هدف را تعیین کردیم شروع. یکی از این اهداف قهرمانی در لیگ و دیگری قهرمانی در جام ترکیه بود. هدف اصلی ما مبارزه با آنها تا پایان و سپس نهایی کردن این اهداف بود. این آرزوها محقق شد. ما تلاش و جدیت زیادی انجام دادیم. من ما می خواهیم از رئیسمان احمد نور چبی ، هیئت مدیره ، مربی ما ، سرگن یالچین و همه فوتبالیست ها تشکر کنیم. ما به ترافیک مسابقه وارد شدیم ، که این مساوی یکسان نبود. همه ما به دلیل بیماری همه گیر از خانواده خود جدا شدیم. بسیاری از فداکاری ها ساخته شده و در پایان با یک فنجان دوتایی اینجا را ترک کردیم. وقتی به ازمیر آمدیم ، فکر کردیم که آیا می توانیم یک فنجان دونفره بدست آوریم ، خدا را شکر که موفق شدیم. این یک هدیه به طرفداران بشیکتاش در سراسر جهان است “ گفت

“اتوبوس ما سنگ خورده است ، یکی از کارمندان باشگاه ما آسیب دیده است”

امره کوچاداچ اظهار داشت که آنها فوتبال خوبی را بازی کردند ، “وقتی پایان لیگ بهم ریخت ، وقتی ترافیک مسابقه زیاد بود ، استرس تجربه می شد. وقتی این جام ها آمد ، این استرس آزاد شد. من انتظار داشتم امروز یک فوتبال خوب است ، ما نمی توانیم آنچه را که می خواستیم در بازی Göztepe منعکس کنیم. پس از تیم قهرمانی ، ما دو روز خوب را در ازمیر گذراندیم. سپس امروز ما جام را با یک بازی بهتر به موزه خود می بریم. ازمیر از ما استقبال خوبی کرد ؛ فقط حوادث ناگوار هنگام آمدن به استادیوم اتفاق افتاد. حمله ای به اتوبوس ما انجام شد. من نمی خواهم هزینه همه مردم ازمیر را بپردازم. ما دوستانی داریم ، ما دوست داریم به صورت تیمی به ازمیر برویم اما اتفاقات ناخواسته رخ داد. یکی کارمندان باشگاه ما مجروح شدند ، اتوبوس ما سنگسار شد. پرسنل ما از سلامتی خوبی برخوردار هستند. حمله ای به اتوبوس ما ، جایی که هیئت مدیره ما در آن واقع شده بود ، انجام شد. امیدوارم این اتفاق دیگر نیفتد “.

2 Comments on BETPAS517 CANLI BAHİS MOBİL KAZANÇ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*