BETPAS518 BAHİSLE KAZAN

Betpas Giriş

Merih Demiral, një nga emrat më të rëndësishëm në mbrojtje të Kombëtares sonë, erdhi në Turqi për të marrë pjesë në përgatitjet e EURO 2020. Duke vazhduar karrierën e tij në Juventus, mbrojtësi foli për shtypin në dalje të aeroportit.

Vërejtje demirale, “Të luash me Ronaldon dhe Dybala është një përvojë e shkëlqyer. Chiellini dhe Bonucci kujdesen veçanërisht për mua pas stërvitjes.

Betpas Kayıt

“Unë po tregoj qëllimet e vëllait BURAK, ATA JAN W TITHRHEQJE”

Ata po flasin për vëllain Burak Yılmaz. Unë gjithashtu tregoj qëllimet e vëllait Burak. Ata gjithashtu kanë pak frikë nga ne.

Kemi një ekip kombëtar shumë të mirë. Ne kemi arritur një sukses të madh. Shpresoj se do të kemi sukses më të mirë. Të gjithë jemi duke pritur për këtë moment. Shpresoj të kemi një turne të bukur. “ shprehje të përdorura.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*