BETPAS518 CANLI İZLEYEREK OYNA

Betpas Giriş

„Adana Demirspor“, kuri po 26 metų pertraukos pakilo į „Super lygą“, prezidentė padarė pareiškimus apie pastangas perkelti.

TIKSLAS GOMIS

Prezidentas Sancakas pareiškė, kad jie susitiks su Bafetimbi Gomisu, kuris vieną sezoną žaidė „Galatasaray“ komandoje: Bafetimbi Gomis šiuo metu yra Stambule. Ar susitiksime su Gomisu? Taip, susitiksime. Taip pat Welbeckas ir Balotelli mūsų sąrašą. “

“NE TURKYJE MUMS”

Nurodydamas, kad Gomio atvykimas į Turkiją nėra susijęs su jais, tačiau jie derėsis dėl pervedimo, Sancakas pareiškė, kad jie nėra suinteresuoti Luku Podolskiu.

Betpas Kayıt

Apie „Badou Ndiaye“ perdavimą Sancakas sakė: „Mes sudarėme susitarimą su„ Ndiaye “, tačiau kai kalbėjome apie„ Adana Demirspor “ir„ Murat Sancak “, prašomas mokestis padidėjo. Todėl mes atsisakėme perdavimo. .

TIKSLO MAŠINA GOMIS

Kita vertus, Bafetimbi Gomisas, kuris, tikimasi, grįš į „Super“ lygą, sezoną pažymėjo per 32 rungtynes ​​ir 6 rezultatyvius perdavimus 42 rungtynėse visose juostose per savo geltonai raudoną karjerą.

Tęsdama šį pasirodymą „Al-Hilal“, į kurį ji pateko, senegaliečių kilmės prancūzų futbolininkė per 122 rungtynes ​​pasiekė 92 įvarčius ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir čia tapo sirgalių numylėtine.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*