BETPAS518 KAÇAK BAHİSLE KAZAN

Betpas Giriş

Fenerbahçe bëri një deklaratë në lidhje me gjyqtarin VAR para ndeshjes Kasımpaşa në javën e 37-të të Superligës.

Deklarata nga klubi verdheblu për këtë temë është si vijon:

“Theshtë shfaqur detyrimi për të shpjeguar në lidhje me operatorin VAR i cili është caktuar në ndeshjen që Ekipi ynë i Futbollit do të përballet sot me Kasımpaşa në javën e 37-të të Superligës.

“Alarmshtë alarmante”

alarmshtë alarmante që personi që mori pjesë në ndeshjet e Gençlerbirliği dhe Galatasaray në javët e fundit, i cili ishte përgjegjës për dhënien e një goli jashtë loje në ndeshjen tonë Gençlerbirliği, dhe i cili ishte efektiv në anulimin e golit tonë në ndeshjen tonë Galatasaray, do të marrin pjesë në ndeshjen tonë.

Betpas Kayıt

“HSHT AS CAKTUAR P TOR P TORPARA TONA”

Pas fazës së thirrjes së hapur që i bëmë TFF-së lidhur me këtë emër të diskutueshëm, ai u kalua tek autoritetet gjyqësore nga TFF pa ndonjë hetim të brendshëm, dhe megjithëse ende nuk kishte ndonjë rezultat pozitiv / negativ, ky person u emërua në ndeshja jonë sot.

Shpjegimi i këtij emërimi, pavarësisht nga mundësia e përjetimit të një procedure të diskutueshme VAR në këtë ndeshje dhe ndikimi në fatin e ligës; në rastin më të mirë me një gabim dhe mundësinë më të frikshme që ai të ishte kryer me qëllim.

Klubi ynë kërkon me forcë që kjo detyrë e rrezikshme të bëhet e vetëdijshme për publikun. “

1 Comment on BETPAS518 KAÇAK BAHİSLE KAZAN

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*