BETPAS518 MOBİL BAHİS PLATFORMLARI

Betpas Giriş

Doruhans, kurš nepagarināja līgumu ar Bešiktašu, intervijā sacīja, ko sniedza Nacionālās komandas nometnē, kur devās uz EURO 2020 par dziesmu, kas skanēja čempionāta svinībās “Dziesma, kuru es mīlu, un es ļoti mīlu Beşiktaş klubu. Tam vienmēr man ir īpaša vieta. Tāpēc es izvēlējos šo dziesmu. Paskatīsimies, kas notiks nākotnē. “ paskaidroja.

“Mēs koncentrējāmies uz nacionālo komandu”

Virslīgas un Turcijas kausa čempiones Beşiktaş izlases futbolists Doruhans sacīja: Tā noteikti ir ļoti grūta spēle. Mums būs nedaudz grūtāk, jo tā ir atklāšanas spēle. Bet neatkarīgi no tā, kas notiek, mēs esam Turcija. Līdz tam laikam, kurš pretinieks mums smagi pateica, mēs viņus visus pārspējām. Vai tā būtu Holande, vai Francija … Mēs arī izpildījām vēlamās spēles. Manuprāt, sāncensis nav tas, kam ir liela nozīme, es uzskatu, ka ja mums tajā dienā būs labi, mēs viegli pametīsim grupu, kamēr vien būsim labi. “ veica novērtējumu.

Izsakot prieku par abām izcīnītajām trofejām, Tokēzs sacīja: Mēs esam ļoti priecīgi būt čempioni. Mēs ieguvām divas trofejas, priecājamies par abām atsevišķi. Tagad mēs šos svētkus atstājām aiz muguras un koncentrējāmies uz izlasi. Es ceru, ka mēs izlasē darīsim visu iespējamo un padarīsim mūsu valsti lepnu. Mēs nonāksim labākās vietās. Mums ir gara sagatavošanās nometne. Arī Şenola skolotājs liek mums visu darboties. Es ceru, ka mums gūs panākumus mačos un skatīsimies uz priekšu. “ teica.

Betpas Kayıt

“Tas bija nogurdinošs kā skaists”

Runājot par čempionāta svinībām, Tokēzs teica: “Tas bija jauki, bet bija tikpat nogurdinoši, cik skaisti. Mēs to labi pārdzīvojām, kopā bija svinētas 4-5 dienas. Vispirms mēs saņēmām līgu, mēs nedaudz svinējām līdz kausa izcīņai. Pēc tam mēs atpūtāmies pirms mača, trofejas. Viņa svinības ilga 1-2 dienas. Pat ja mēs esam noguruši, tas bija ļoti patīkami. Tagad mēs esam pilnībā koncentrējušies uz nacionālo komanda. ”

RIDVAN YILMAZ: INSHALLAH Mēs uzvarēsim nākotni

Bešiktaša jaunais kreisais Rīdans Jilmazs arī sniedza paziņojumus darba kārtībā. Jilmazs par dubultspēļu kausa izcīņu teica “Esmu ļoti priecīgs, ka arī es ieguvu divas trofejas. Tā kā man bija tāds čempionāts manā pirmajā sezonā, gan Virslīgā, gan Ziraat Turkey Cup … Tad es saņēmu labas ziņas no izlases, piemēram, ielūgums. Es sapņoju savus sapņus. Esmu ļoti priecīgs. Tagad mūsu sezona ir beigusies, mēs koncentrēsimies uz izlasi. Mēs strādāsim ar Şenol Hodja un pēc iespējas labāk pārstāvēsim savu valsti Eiropā veidā. “

Jilmazs par atklājamo maču, kas jāaizvada ar Itāliju, teica “Mēs labi sagatavosimies kā komanda Şenol Hodja vadībā, man tā būs pieredze, bet es ceru, ka mēs uzvarēsim.” .

2 Comments on BETPAS518 MOBİL BAHİS PLATFORMLARI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*