SULTANBET648 BEDAVA BONUS

Umuts Najirs, kuru Beşiktaş sezonas sākumā izīrēja Splitas Hajdukam, paziņoja par beIN Sports. Umuts Najirs sacīja, ka viņa mērķis ir Sērija A.

Hope Nayar runāja par pāreju. Hajduk Split “bija izmaiņas Horvātijā manas karjeras ziņā. Tās bija pēdējās pārejas perioda dienas. Es saņēmu daudz piedāvājumu no Turcijas, bet man vajadzēja atsvaidzināties. Es negribēju palikt Turcijā. Hajduk Split, plāni un Viņi runāja par saviem projektiem. Es varu teikt, ka esmu sasniedzis punktu, kuru esmu ieplānojis tieši tagad. Es šeit ierados aizņēmumā, bet klubam ir iespēja. Tas bija grūts lēmums man ierasties šeit. Treniņu temps šeit izrādījās lielāks, nekā es gaidīju. Tagad viss notiek tā, kā es vēlos. A sērija ir arī viena no līgām, kuru vēlos. ” teica.

“MAN IR ĻOTI PRIEKS SKATĪTIES BEŞİKTAŞ”

Norādot, ka Beşiktaş vēro virslīgas cīņas, Umut, “Beşiktaş man atgādina laimi. Es cenšos sekot līdzi mačiem. Beşiktaş, līgas favorīts ceļā uz čempionātu. Man patīk skatīties Beşiktaş. Es patīk skatīties Cenk Tosun. Larin. “un Aboubakara ieguldījums ir acīmredzams. Redzot viņu sniegumu, es priecājos.” teica.

8 Comments on SULTANBET648 BEDAVA BONUS

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: