SUPERTOTOBET701 BONUS VEREN SİTELER

Betpas Giriş

مربی آنکاراگووچو ، هیکمت کارامان گفت که در هفته سی ام سوپرلیگ به بازیکنانش افتخار می کند وقتی آنها گوزتپه را با نتیجه 3 بر صفر شکست دادند.

کارامان در کنفرانس مطبوعاتی که پس از بازی برگزار شد ، ضمن تبریک به بازیکنان ، گفت:

“ما با هدفی کاملاً شیک به سربلندیم”

Betpas Kayıt

“ما به بازیکنانم افتخار می کنیم ، ما قوی هستیم زیرا قوی هستیم ، آنکارا ، ما در پایتخت هستیم. این یک رمز عبور بسیار مهم است. سرعت ما مانند درخواست ما در ابتدای بازی بود. البته موقعیت های آسیب دیده ای وجود داشت که دروازه بان ها 3-4 بار بودند. این روند سرعت ما را کمی کند کرد. شاید حریف ما نیز باشد. Göztepeli Soner گفت: “بیایید آن را خنک کنیم.”

“ادامه دادن 3 امتیاز”

با تأکید بر اینکه Göztepe تیمی کاملاً سازمان یافته است ، کارامان گفت ، “رهبر 5 هفته گذشته یک تیم است. شما باید مشکل را در برابر چنین تیم هایی حل کنید. ما احترام زیادی به حریف ما. ما همیشه مرد سوم را پیدا می کردیم. در گلهایی که به ثمر می رساندیم. ما مجبور شدیم با تغییر بازیکنان پس از 3-0 به مسابقه ترابزون برویم. در غیر این صورت ، ما باید این را یاد بگیریم. ، یک دفاع تیمی خوب ، یک بازی کاملاً سازمان یافته. تیمی که در بسیاری از قسمت های بازی برتری دارد. از بازیکنان ما متشکرم. هنوز هیچ چیز تمام نشده است. با کسب 3 امتیاز به کار خود ادامه دهید. ” عبارات استفاده شده است.

27 Comments on SUPERTOTOBET701 BONUS VEREN SİTELER

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*