BETPAS499 CANLI BAHİS FECİ KAZANDIRIR

Nisan 15, 2021 12

Tolgay Arslan, i cili u transferua në Udinese, një nga ekipet e Ligës Italiane pasi u largua nga Fenerbahçe, u dha një penallti pas incidentit që ai përjetoi në ndeshjen e Milanos. Milani dhe Udinese u ndeshën në javën e 25-të të Ligës Italiane dhe ndeshja ishte mbi 1-1. Tolgay Arslan, i cili qëndroi në BETPAS YAZI DEVAMI…