BETPAS500 BAHİS GELİRİ

Nisan 22, 2021 7

L’ex attaccante del Fenerbahçe Robin van Persie ha condiviso i suoi ricordi su Kylian Mbappe nella sua colonna a De Telegraaf. Fenerbahçe e Monaco si sono affrontate in Svizzera il 1 ° luglio 2017 e la lotta è finita 1-1. Ho detto: “NON PUOI ESSERE UN CALCIO A QUESTA ETÀ” Robin van Persie ha condiviso BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS500 BAHSİ YAP

Nisan 20, 2021 5

Presidenti i Galatasaray, Mustafa Cengiz, i cili erdhi së bashku me një grup prej 20 anëtarësh të Asamblesë së Përgjithshme, dha një informacion interesant dhe shprehu ankesat e tij ndërsa shpjegoi se çfarë ndodhi në klub, veçanërisht zhvillimet në futboll. “JEMI TE lodhur nga partitë seksuale të donkut” Duke iu referuar Galatasaray që mbetet pas BETPAS YAZI DEVAMI…