BETPAS500 BAHSİ YAP

Nisan 20, 2021 5

Presidenti i Galatasaray, Mustafa Cengiz, i cili erdhi së bashku me një grup prej 20 anëtarësh të Asamblesë së Përgjithshme, dha një informacion interesant dhe shprehu ankesat e tij ndërsa shpjegoi se çfarë ndodhi në klub, veçanërisht zhvillimet në futboll. “JEMI TE lodhur nga partitë seksuale të donkut” Duke iu referuar Galatasaray që mbetet pas BETPAS YAZI DEVAMI…